TEKLİF İSTE

Temizlik Hizmetleri


Toplu Yapı, Site, Rezidans, İş Merkezi, Apartman Temizliği  İnsanların özel yaşantılarında hijyenik ve temiz olmak istemesi kadar doğal bir şey olamaz. Profesyonel Yöneticilerimiz ile sağladığımız adam x saat x iş planlamaları ile optimum kadro ile verimlilik sağlanır.

Dış Cephe Cam Temizliği Ancak güvenlik tedbirleri alınarak mobil vinçlerle temizlenebilen modern yapıların dış cephe ve camları, sürekli olarak ultraviyole ışınlar, toz, yağmur ve benzeri atmosfer kirlenmeleriyle karşı karşıyadır. Bundan dolayı hem iyi bir görünüm hem de dış etkenlerden dolayı çürüme, paslanma ve eskimelerin önüne geçmek için sürekli temizliğe ihtiyaç duyarlar.Çok katlı dikey binalarda dağcı temizlik elemanları ile temizlik yapıyoruz.

İnşaat Sonrası Temizlik İnşaatı yeni tamamlanmış ya da tadilattan yeni çıkmış yapıların, kaba temizliğinin yapılması; cam ve pencerelerinin temizlenmesi; granit, mermer, parke, fayans ve seramiklerin boya, alçı ve derz artıklarından arındırılması; mutfak, banyo ve lavaboların temizlenerek dezenfekte edilmesi gerekir.

Ofis Temizliği Ticari veya özel mülklerinizde iş yaptığınız veya oturduğunuz alanlarda sağlıklı ortamlar yaratmak için ofislerinizin temizlenme ihtiyacı ne olursa olsun beğeneceğiniz temizlik hizmetini bulacaksınız.
Firmamız Atık Yönetimi çalışmaları ile Sitelerde ve İş Merkezlerinde yönetimlere gelir sağlamaktadır. Bu performans modeli ile ortak alan giderlerinize ilişkin aidatlarınızda tasarruf sağlanmış olacaktır.